O nas

O nas

Jesteśmy dystrybutorem największych europejskich producentów zbiorników do magazynowania gazu płynnego firmy CHEMET S.A. Osoby tworzące firmę Eko Koncept zajmują się rynkiem gazu płynnego od ponad 8 lat przez co można nas uznać za firmę za rzetelną, odpowiedzialną i kompetentną.

W stałej ofercie posiadamy zbiorniki naziemne jak i podziemne o pojemnościach 2700, 4850 i 6400 litrów jak również jesteśmy w stanie podjąć się realizacji niestandardowych, nawet do pojemności do 200 000 litrów.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami dystrybucyjnymi gaz płynny.

W ofercie posiadamy również nagrzewnice gazowe sprawdzające się w ogrzewaniu magazynów, hal produkcyjnych czy lokali wielkopowierzchniowych jak i nagrzewnice agrarne dedykowane do budynków produkcji roślinnej i chowu zwierząt.

Kolejnym sektorem działań naszej firmy jest budowa instalacji fotowoltaicznych. Niezwykle ważnym krokiem jest nawiązanie ścisłej współpracy z międzynarodową grupą biznesową Solar Innova specjalizującej się projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych systemów fotowoltaicznych. Zakres działań dotyczy zarówno typowych instalacji fotowoltaicznych jak i integracji paneli fotowoltaicznych
w architekturę. Istnieje możliwość zastosowania ogniw fotowoltaicznych w elementach elewacji, zadaszeń czy balustrad.